Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Цікаве / Ботаніка – наука про рослини

Ботаніка – наука про рослини

Без знання природи рослин не можна розробити план заходів, спрямованих на підвищення врожайності сільськогосподарських рослин. Ботанічні знання потрібні для вияснення виробничої цінності окремих рослин, поліпшення і добору (селекції) тих, які особливо корисні. Розвиток ботаніки тісно зв’язаний з розвитком інших наук. Нагромадження знань про рослини стимулювало інтереси виробництва, а успіхи в галузі ботаніки були обумовлені видатними винаходами і відкриттями (друкарство, точна вага, мікроскоп, відкриття нових країн, розвиток фізики, хімії та ін.).

Незважаючи на велику різноманітність, всі рослини мають багато однакових властивостей, а їх життя, їх розвиток підлеглі ряду загальних основних закономірностей; Вивченням цих закономірностей життя і будови рослин, взаємної .схожості і відмінності, а також різноманітності рослин займається наука ботаніка. Ботаніка — наука стародавня. Слово «ботаніка» походить від грецького слова «ботане», що означає овоч, зелень, трава.

Сучасні знання про рослину так обширні й різноманітні, що ботаніка підрозділяється на ряд розділів, з яких найголовніші такі: морфологія, систематика, анатомія і фізіологія рослин.

Корисно:

А ось якщо ві хочете знати все про весілля у місті Вінниці, тоді рекомендуєм відвідати весільний портал за адресою starlife.vn.ua.

 

 

Інші публікації

Рослини в нашому житті
Цікаве про рослини
© 2009–2021 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів