Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Цікаве / Тещин язик «вилизує» повітря

Тещин язик «вилизує» повітря

Рослина, зване в народі «тещин язик» або «щучий хвіст», в середовищі ботаніків іменується сансевіеріі.

Ця рослина вкрай корисно і з точки зору самого перебування в приміщенні, і як джерело надзвичайно корисного рослинного соку.

Так, саме по собі рослина очищає повітря від різних шкідливих для людини виділень, наприклад, від нового лінолеуму або меблів, зібраної з деревинно-стружкових і деревно-волокнистих плит. Не завжди в якості клейової основи використовуються виключно безпечні для людини речовини, а від їх негативного впливу на організм людини сансевієрія рятує досить успішно. Крім того доведено, що в будинках, де є «тещин язик», значно рідше хворіють на застуди, а метеозалежні люди легше переносять зміни температур і зміни атмосферного тиску. Крім того, виділяються цією рослиною в повітря речовини підвищують працездатність і поліпшують роботу мозку. З допомогою соку лікують отити, рани, коросту і виразки.

Якщо встановити сансевіеріі на підвіконня, де буде достатня кількість світла, рослина буде не тільки корисним, але і привабливим.

Головна умова при догляді - не лити воду в центр розетки. Особливо взимку це може викликати загнивання рослини з самої серцевини. Що стосується зимового поливу, то не варто робити це частіше, ніж раз на місяць: листя може пожовтіти.

 

Надежный и мощный электрошокер. Новая улучшенная модель 2013 года. Удобно лежит в руке.
 

Інші публікації

Рослини в нашому житті
Цікаве про рослини
© 2009–2021 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів