Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Цікаве / В Еквадорі вирощують їстівні троянди

В Еквадорі вирощують їстівні троянди

В Еквадорі почали масово вирощувати їстівні троянди, повідомляють засоби масової інформації.

Пелюстки троянд, придатні в їжу, мають приємний смак, і багато ресторанів світу балують своїх відвідувачів ексклюзивними десертами і салатами. Особливо славляться незвичайними блюдами з пелюсток троянд ресторани Нью-Йорка і Барселони.

Бізнесмени Еквадору, намацавши нову 'золоту жилу', розбили плантації їстівних троянд у гірських районах країни. Чисте повітря в екологічно сприятливих областях та відсутність хімічних добрив роблять продукт досить дорогим за собівартістю, але підприємці впевнені, що чистий і смачний продукт з лишком окупить всі витрати на його виробництво. Крім того, пелюстки троянд можна спробувати прямо на плантаціях, на які можна потрапити екскурсійним туром, але не сідайте туди з собою тварин, вони можуть з'їсти отруйні рослини і їм знадобиться ветеринарна клініка, а її тут знайти складно.

 

 

Інші публікації

Рослини в нашому житті
Цікаве про рослини
© 2009–2019 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів