Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Цікаве / Знайдено новий вид орхідей

Знайдено новий вид орхідей

Знайдено новий вид орхідей в Індонезії, повідомляють змі.

Нові види красивого квітки були знайдені влітку, але інформація про них з'явилася тільки у вересні, тому що вчені не були впевнені в тому, що виявили незареєстровані в каталогах квіти.

Експерт з орхідей Пітер О'Бірн вивчив знахідки, і виніс вердикт: квіти не занесені в каталоги і є новими видами. Поки відомий фахівець вивчав квіти, орхідей дали назви на честь відомих квіткарів Вінсента Бані та Діани Реймаваті. Нові види виявилися дуже гарними - одна орхідея вражає жовто-зеленими квадратними пелюстками, інша - темно-жовтими пелюстками з червоними смужками.

Нагадаємо, Індонезія є справжнім скарбом для дослідників флори: близько 40% рослинного світу в цьому куточку планети не вивчено, не описано і не враховано фахівцями. Таким чином, нас чекає ще не одне приємне відкриття, завдяки якому наш світ стане яскравішим і красивіше.

 

 

Інші публікації

Рослини в нашому житті
Цікаве про рослини
© 2009–2021 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів