Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Цікаве / Зелені санітари очистять житло від токсинів

Зелені санітари очистять житло від токсинів

Якщо, перебуваючи вдома, ви постійно страждаєте головними болями, неуважністю уваги або порушенням дихання, причиною може бути не здоровий мікроклімат у вашій квартирі, пов'язаний, як правило, зі шкідливими речовинами, що знаходяться в повітрі. Такі явища спостерігаються найчастіше в тільки що відремонтованій квартирі або в будинках, розташованих поблизу магістралей. Згідно з дослідженням, проведеним космічним агентством США, названі нижче рослини діють як ефективні біофільтри.

    * Формальдегід: цей подразнюючий газ виходить від меблів, виготовленої з твердоволокністних плит. Ефективну допомогу тут нададуть хлорофітум, папороть нефролепис, філодендрон, фікус Бенджаміна та диффенбахія.

    * Ксилол і толуол: проти цих токсинів, які виділяються, наприклад, лаками і поширюються в приміщенні, допомагає фікус Бенджаміна і диффенбахія.

    * Бензол і трихлоретилен: якщо через відкриті вікна і двері в квартиру проникають вихлопні гази, повітря можна поліпшити в допомогою гербер та хризантем.

    * Аміачні з'єднання: фікус Бенджаміна, азалія і хризантема чагарникова допоможуть зменшити вміст цих отруйних речовин в повітрі.

Фільтрами-очисниками можуть бути не тільки листя рослин, але почасти й коріння. Їм у цьому допомагають мільйони мікроорганізмів, що знаходяться у землі для цвітіння.

 

 

Інші публікації

Рослини в нашому житті
Цікаве про рослини
© 2009–2019 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів