Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Цікаве / Магія рослин

Магія рослин

Експерименти, які стародавні проводили з рослинами, що не стосувалися вимірів електричних потенціалів. Відомості про магічні властивості деяких трав і коренів накопичувалися якимось іншим чином. І нам залишається тільки вірити чи не вірити досвіду предків.

Відомо, що одним з найбільш потужних магічних рослин вважали мандрагору. Її активно використовували алхіміки. І. .. відьми. Довгий розгалужений корінь цього непримітного рослини сімейства пасльонових вже сам по собі викликав неприємні асоціації, оскільки був схожий на скорченого людини. Він захищав від демонів, пророкував майбутнє, використовувався як приворотне зілля і допомагав при зачатті. Правда, добути його було надзвичайно важко. Коли корінь викопували, він починав кричати по-людськи, і той, хто чув його, помирав у страшних муках.

Простіше було з омелою. Вона росла сама там, де птах упустить зернятко, і навіть не обов'язково на землі. Ще стародавні кельти вважали це вічнозелена рослина магічним і використовували для того, щоб захистити свій будинок від відвідування відьми або злодія, від пожежі, грому імолніі, повені, хвороб і невезіння. Її зрізали на шостий день після молодика золотим серпом і здійснювали складний обряд, роздаючи омелу кожному учаснику церемонії.

Про квітучому папороті теж все знають. Той, хто заволодіє квіткою цієї рослини, отримає у своє повне розпорядження найсильніших духів. І буде завжди перемагати в азартних іграх. Допомагає він скарби виявляти. Ось тільки квітка той відшукати - завдання не з простих.

Якщо ж ви не хочете півжиття витратити на пошуки оберега від духів, то можна і не ходити далеко. Розрізана цибулина, залишена на кілька днів у квартирі, вбере в себе все зло, яке накопичилося в вашому домі. І найсильніші духи не витримають, якщо кілька очищених цибулин розвісити по всіх кутках, а через тиждень зняти, загорнути в папірець, посипати сіллю і спалити.

Ну а часник - взагалі патентований засіб проти відьом, чортів, перевертнів, вампірів і різних інших вовкулаків. До того ж ще й цілюще. Допомагає при застудах та інфекційних захворюваннях.

Спробувати, чи що? ..

 

 

Інші публікації

Рослини в нашому житті
Цікаве про рослини
© 2009–2021 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів