Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Літера «С» / Систематика рослин

Систематика рослин

До завдань систематики входить опис і класифікація рослин, які зустрічаються на земній кулі. Всі рослини в систематиці підрозділяються на відділи, або типи (більш великі групи), класи, порядки, родини, роди, види і різновидності. Знання систематики рослин має величезне наукове і практичне значення. Спеціалісту-рослиннику необхідно вміти точно визначати наукові назви рослин і знати приналежність останніх до тієї чи іншої родини, роду і виду. Систематика грунтується передусім на морфологічному описі рослин.

В курсах систематики рослини докладно описують, наводять їх малюнки, крім того, рослини за схожими ознаками розміщують у природознавчу систему, яка не тільки допомагає розрізняти рослини, а й висвітлює питання про філогенію рослинного світу, тобто про те, як відбувався на земній кулі процес еволюції рослин, якими шляхами йшла еволюція і яка спорідненість рослин між собою.

 

 
© 2009–2020 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів