Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Производство упаковки для картошки фри.
Головна сторінка / Правила користування

Правила користування інформацєю

Мета правил — позначити межі, дотримання яких необхідне для використання форуму, блогів, чату, коментарів та інших інтерактивних ресурсів сайту roslunu.com.ua. Правила сформульовані з урахуванням накопиченого досвіду роботи і законодавства України.

Загальні положення:

1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.

2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.

3. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на roslunu.com.ua. Посилання (гіперпосилання) обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

4. Матеріали, відмічені знаком Реклама публікуються на правах реклами.

5. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у  відповідність з українським та міжнародним законодавством про авторське право та суміжні права.

6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією адміністрації даного ресурсу.

7. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

 

Рейтинг популярності

© 2009–2021 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів