Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Корисне / Довгоносик або виноградний слоник

Довгоносик або виноградний слоник

Цей шкідник найчастіше вражає цикламени і примули. Але напасти він може й на будь-яке інше рослина, поставлене на теплу пору року в сад. Довгоносики або виноградні слоники об'їдають листя рослин так само як і колорадський жук, тобто в листі утворюються дірки. Але самі довгоносики не так небезпечні для рослин, як їх личинки, довжиною до 2,5 см, забарвлення личинок кремова. Личинки цієї комахи розвиваються в грунті і харчуються цибулинами, корінням і бульбами рослин. Якщо личинок вчасно не видалити, коріння будуть з'їдені до кінця і рослина просто-напросто помре.

Якщо ви помітили шкідників коли коренева система рослини ще не повністю з'їдена і сама квітка тільки почав в'янути, то необхідно полити грунт системним інсектицидом, підійде для цієї мети Фуфа, Інта-вир та інші препарати. Хімікатами слід обробити і листя. Найкращий варіант - пересадка квітки в новий грунт.

 

 

Інші публікації

Корисні поради по догляду за рослинами
Шкідники рослин
Рослини та медицина
© 2009–2021 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів