Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Корисне / Грибний комарик

Грибний комарик

У корінні рослин ці шкідники - дрібні комарики приблизно 3-4 мм довжиною чорного кольору відкладають яйця. Яйця комариків білясті і напівпрозорі. Самі грибні комарики шкоди рослині не приносять, навіть якщо літають поруч у великій кількості. Але личинки цієї комахи активно поїдають коріння квітів. Уражена рослина відстає у рості, в'яне, не дає квітів, в запущених випадках рослина гине. До виникнення цих шкідників призводить перезволоження субстрату.

Для того, щоб знищити цих паразитів, слід добре підсушити грунт і насипати поверх грунту сухого річкового піску. Але такі заходи дієві лише в тому випадку, якщо комарики ще встигли відкласти яйця. Для боротьби з личинками потрібно полити грунт, в якій живе рослина, інсектицидами, такими як Фуфа, актеллик, Інта-вир. Допомагає і пересадка з ретельним вимиванням з коренів рослини старого грунту.

 

 

Інші публікації

Корисні поради по догляду за рослинами
Шкідники рослин
Рослини та медицина
© 2009–2019 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів