Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Корисне / Квітка проти грипу

Квітка проти грипу

Одним з хітів квіткової моди в період епідемії грипу стали горшкові рослини.

Причому не просто рослини, і навіть не ті, що радують око яскравими квітами. Головне в сьогоднішніх рослинах, що знаходяться на піку попиту - їх противірусні якості.

Одними з найбільш корисних в умовах епідемії грипу були визнані хлорофітум, лимони, спатіфілуми і багато інших. Крім того, великою популярністю користуються алое і евкаліпт. Адже всі ці рослини знищують в повітрі приміщення, де знаходяться, більше 80% всіх хвороботворних бактерій і якщо не знищують, то значно послаблюють віруси.

Алое і цикламен використовуються для приготування настоянок, в тому числі, що рятують від гаймориту і банальної нежиті. А ось евкаліпт і лимон навіть самою своєю присутністю в приміщенні значно допомагають, адже випускають в повітря фітонциди - натуральні противірусні речовини, які не тільки вбивають бактерії, але і зміцнюють природний імунітет людини.

 

 

Інші публікації

Корисні поради по догляду за рослинами
Шкідники рослин
Рослини та медицина
© 2009–2020 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів