Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Корисне / З раком грудей допоможе впоратися диня

З раком грудей допоможе впоратися диня

До такого висновку прийшли дослідники з американського Університету Колорадо. Правда, є у вигляді не звична нам солодка диня, а особливий вид цієї рослини, що росте в тропіках.

Це так звана гірка диня. Це унікальне за своїм складом рослина дає можливість нормалізувати процес ділення клітин. При цьому ті клітини, які діляться необмежено, рослинними речовинами, що входять до складу цієї дині, програмуються на знищення. Тобто, екстракт гіркого дині допомагає активізувати природні процеси, що проходять в організмі ссавців. Процеси, які дозволяють природним чином регулювати поділ клітин.

Щоправда, говорити про те, що екстракт гіркого дині вже найближчим часом буде використовуватися в якості лікарського або профілактичного засобу, не варто. Вся справа в тому, що проведені дослідження поки зачіпали тільки тварин: дрібних гризунів. У випадках з ними дійсно екстракт гіркого дині показав свою високу ефективність. Однак для того, щоб рекомендувати цей засіб людям, необхідно ще чимало різних експериментів і дослідів.

Поки дослідники застерігають від передчасних надій, проте вважають, що вже через кілька років саме екстракт гіркого дині як природний інструмент, дозволить проводити всі необхідні лікувальні дії і перемогти рак грудей.

 

 

Інші публікації

Корисні поради по догляду за рослинами
Шкідники рослин
Рослини та медицина
© 2009–2020 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів