Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Корисне / Напівкуляста несправжньощитівка

Напівкуляста несправжньощитівка

Напівкуляста несправжня щитівка псує дуже багато кімнатних рослин. Несправжня щитівка харчується і листям, і черешками, і свіжими пагонами рослин. Самка цього шкідника приблизно 4 мм у довжину. Несправжня щитівка на відміну від звичайної щитівки захисного щитка не носить.

Якщо ви побачили на рослині неправдиву щитівки, одразу ж ізолюйте це рослину від інших, після цього обов’язково перевірте і інші рослини, які стояли поруч з ураженим. Шкідників можна зняти з рослини.

Найлегше це робити ватяним тампоном або зубною щіткою в разі, якщо в рослини щільні стебла і листя, як, наприклад, у лимона. Тампон або щітку слід змочити в інсектициди, потім необхідно з обох сторін протерти кожен листок, після цього всі стебла, навіть якщо на перший погляд здається, що шкідників на стеблах немає. Якщо рослина з маленькими листям, то краще його знищити, тому що боротьба з щитівкою буде занадто трудомісткою. Необхідно обробляти і підвіконня, на якому розташовувалося рослина, і вікно. Інсектициди - актеллик, карбофос, актара.

 

 

Інші публікації

Корисні поради по догляду за рослинами
Шкідники рослин
Рослини та медицина
© 2009–2019 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів