Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Корисне / Кореневий червець

Кореневий червець

Червців цього виду помітити складно. Простіше всього їх побачити близько коренів, там, де коренева шийка ураженої рослини. Кореневі червці зазвичай псують кактуси і інші сукуленти.

Дорослі представники цих шкідників досягають 2 - 5 мм у довжину, тільце у них довгасте. Рослини, уражені червецем, починають повільніше рости, а то й зовсім зупиняють ріст, листочки починають жовтіти, потім засихають і обпадають.

Рослина може загинути, якщо не почати боротьбу зі шкідником. Якщо пошкоджене рослина вийняти з горщика, на ньому можна помітити невеликі скупчення з шкідників, а також продуктів життєдіяльності цих шкідників - схожих на вату воскових виділень. Під час пересадки рослини в інший горщик слід уважно оглянути його кореневу систему. Якщо помітили шкідників - квітковий горщик дезінфікуємо, а коріння акуратно очищаємо від старої землі. Далі коріння промиваємо в розчині інсектициду і пересаджуємо квітка в новий грунт.

 

 

Інші публікації

Корисні поради по догляду за рослинами
Шкідники рослин
Рослини та медицина
© 2009–2021 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів