Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Корисне / Виноградний борошнистий червець

Виноградний борошнистий червець

Самка виноградного борошнистого червця має широкоовальною форму. Добре розвинені ноги. Колір червця жовтий або рожевий, зверху він вкритий білим нальотом порошкоподібною. Самця червця цього виду зустріти складно. Вилупилися личинки розповзаються по всій рослині, їх можна побачити на листі уздовж головних жилок, на пагонах. Червці у разі серйозної поразки рослини можуть збиратися у величезні колонії, вони не дають рослині життя, так як висмоктують з нього всі соки. Листя рослини стають жовтими, пагони засихають. На виділеннях, надісланих шкідниками, розмножуються сажисті грибки.

Якщо поразка легке, слід протерти квітка ватним тампоном або губкою, попередньо змоченою в гасі, мильному розчині, горілці або спирті. Якщо поразка серйозне, то рослину обприскують системними інсектицидами, такими як карбофос, актара, актеллик.

 

 

Інші публікації

Корисні поради по догляду за рослинами
Шкідники рослин
Рослини та медицина
© 2009–2019 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів