Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Корисне / Щетинистий борошнистий червець

Щетинистий борошнистий червець

Цей червець подібний за своєю поведінкою всім іншим - рослині шкодять і самки, і відкладені самками личинки. Доросла самка має тіло подовжено-овальної форми, довжина тіла дорівнює 3,5 мм. Колір червця помаранчевий або блідо-рожевий. Зверху тіло вкрите нальотом білого кольору. Червці можуть легко перебиратися з однієї квітки на іншій - у них добре розвинені ноги. Самки народжують личинок, а не відкладають яйця. Цей червець дуже помітний а рослинах з-за своїх розмірів, а також завдяки нальоту білого кольору.

Листя рослин, пошкоджені червецем, жовтіють і відмирають. Червці вміють забиратися у цитрусових рослин під кору, а у цибулинних рослин під луски цибулин. На виділеннях, які залишають червці, заводяться сажисті грибки.

Якщо поразка легке, слід протерти квітка ватним тампоном або губкою, попередньо змоченою в гасі, мильному розчині, горілці або спирті. Якщо поразка серйозне, то рослину обприскують системними інсектицидами, такими як карбофос, актара, актеллик.

 

 

Інші публікації

Корисні поради по догляду за рослинами
Шкідники рослин
Рослини та медицина
© 2009–2019 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів