Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Корисне / Плоскі кліщі

Плоскі кліщі

Це крихітні кліщі, в довжину від 0,25 до 0,4 мм. Тіло цього шкідника цегельного або жовтого кольору, яйцеподібної форми. Найчастіше на рослинах можна зустріти таких паразитів, як кактусовий плоский кліщ і червоний плоский кліщ. Ці комахи відомі як шкідники цитрусових, фікусів, кактусів, аукуби, бруслини та ін рослин, що містяться в квартирних умовах.

Виявити цих крихітних шкідників оченьсложно, мало того, вони не покривають листя павутиною. Симптомом зараження є поступове зів'янення листя, і наступна загибель рослини. Кліщі цього виду при звичайній температурі повітря від 18 до 24 ° С можуть приносити потомство протягом усього року.

Для того щоб вивести шкідників, протирайте рослина мильним розчином, обов'язково робіть обприскування інсектицидами, такими як актеллик, фітоверм, сірка, Фуфа, неорон, карате.

 

 

Інші публікації

Корисні поради по догляду за рослинами
Шкідники рослин
Рослини та медицина
© 2009–2019 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів