Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 
Головна сторінка / Корисне / Поради початківцям квітникарям

Поради початківцям квітникарям

Купуючи нову невідому рослину, багато хто не цікавляться її агротехнікою, особливостями, навіть не знають правильної ботанічної назви. Неспокій за долю квітки виникає при появі неприємних симптомів.

Перш за все слід правильно вибрати місце. Для цього з'ясовують, як рослина відноситься до сонячного освітлення. Щоб запобігти попаданню полюбляючої сонце герані на північне вікно, а найніжнішї папороті-на південне.

Величезне значення має полив. Без достатньої кількості води, розчинювальною в грунті, необхідних поживних речовин, рослини не тільки в'януть, але і голодують. А надмірно залиті-страждають, задихаються, хворіють. Закисша земля викликає гниття коренів. Тому завжди треба знати, які потреби саме даної культури.

Наприклад, лантану, гібіскусу, катарантусу, циперусу, папороті, традесканція дуже вологолюбні. Бегонії, всі Геснерієві (сенполія, глоксинія, Колумнея, ахіменес, колер, епісції та ін) бояться переливу і застою води. А сукулентів (алое, крассули, седуми) перезволоження несе загибель.

Полив від випадку до випадку, холодна вода, недбало вилита з кухля, так, що вона застоюється на землі, - все це загрожує неприємними наслідками.

 

Аренда автовышки. Полезное: аренда автовышки Киев - для оформление фасадов особняков и др.
 

Інші публікації

Корисні поради по догляду за рослинами
Шкідники рослин
Рослини та медицина
© 2009–2019 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів