Рослини світу
      Головна        Цікаве        Корисне        Фото рослин
  А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я      
 

Дендробіум

Дендробіум

Сімейство — орхідеєві. Дендробіум (Dendrobium ), один із самих великих родів в сімействі орхідеєвих, який включає в себе до 1200 видів.

У природі дендробіум займає величезний ареал, що охоплює весь південь Азії, Австралію, Нову Зеландію, і туди ж примикають острова Тихого і Індійського океанів.

Назва дендробіум перекладається з грецької як живе на дереві і чітко вказує на те, що дендробіум є епіфітом — повітряної орхідеєю. Лише невелика частина дендробіумів — літофіти (ті, що живуть на каменях).

У домашніх умовах частіше вирощують гібриди дендробіума нобілі, або дендробіума благородного (Dendrobium nobile), який природно виростає в Гімалаях.

За роки селекції виведено безліч гібридів дендробіума нобілі різних кольорів білого, рожевого, пурпурного, жовтої та коричневої гами (часто з губою квітки контрастного забарвлення).

Особливої уваги заслуговують нові чарівні гібриди дендробіума нобілі групи Ямамото. У домашніх умовах частіше вирощують гібриди дендробіума нобілі, або дендробіума благородного (Dendrobium nobile ), який природно виростає в Гімалаях.

За роки селекції виведено безліч гібридів дендробіума нобілі різних кольорів білого, рожевого, пурпурового, жовтої та коричневої гами (часто з губою квітки контрастного забарвлення).

Особливої уваги заслуговують нові чарівні гібриди дендробіума нобілі групи Ямамото.

 

 
© 2009–2020 Енциклопедія «Рослини світу», для зв’язку використовуйте контактну інформацію
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://roslunu.com.ua. Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів